Helena Kotula-Tracz

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (Certyfikat PTTPB nr 716), trener treningu grupowego i umiejętności psychospołecznych.  Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Sekretarz Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej  i Behawioralnej.

 

Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Dziennym zaburzeń afektywnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego, Poradni Zdrowia Psychicznego i Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w SP ZOZ w Brzesku.

Prowadzi diagnozę psychologiczną i psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży z  zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi oraz zaburzeniami odżywiania.

W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się również praca z kobietami i ich partnerami w okresie ciąży i połogu. Pomaga przyszłym rodzicom zmagającym się z problemami emocjonalnymi (lęk przed porodem, lęk przed macierzyństwem, depresja poporodowa, baby blues) oraz uskarżającym się na trudność z akceptacją zmian w ciele, życiu i relacjach związanych z ciążą i rodzicielstwem.

Pracuje także w języku angielskim.

h.kotulatracz@terapia-poznawcza.pl

Please reload