O nas 

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej powstały z myślą o połączeniu nowoczesnych metod leczenia psychologicznego z emaptycznym podejściem do pacjenta. Staramy się dbać o komfort i poczucie bezpieczeństwa , ponieważ rozumiemy, że jest to ważne dla osób zwracających się do nas z prośbą o pomoc. W swojej pracy opieramy się na wiedzy, zdobytej podczas szkoleń i konferencji w zakresie terapii poznawczo-behawioralnych oraz różnorodnym doświadczeniu zdobywanym w gabinetach, przychodniach i na oddziałach szpitalnych. Każdy z naszych psychoterapeutów poddaje się regularnej superwizji u superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zespół

Jacek Legierski

Psycholog, doktorant w Instytutucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowany superwizor-dydaktyk Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat nr 47), certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr:  315). Ukończył czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie.

Czytaj więcej...

jacek.legierski@terapia-poznawcza.pl

Magdalena Oleś

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 546)Absolwentka psychologii i religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, w trakcie studiów ukończyła specjalizację z psychologii klinicznej dziecka. Ukończyła czteroletni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej przygotowujący do uzyskania certyfikatu PTTPB w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Ter-Cognitiva.

Czytaj więcej...

magdalena.oles@terapia-poznawcza.pl

Karolina Komorowska-Legierska

Absolwentka UJ i SWPS. Ukończyła studia psychologiczne ze specjalnością psychologia kliniczna. Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (Certyfikat PTTPB nr 637 oraz Certyfikat EABCT). Przewodnicząca Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Czytaj więcej...

karolina.legierska@terapia-poznawcza.pl

Helena Kotula-Tracz

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (Certyfikat PTTPB nr 716), trener treningu grupowego i umiejętności psychospołecznych.  Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Czytaj więcej...

h.kotulatracz@terapia-poznawcza.pl

Katarzyna Kierońska (Citak)

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (Certyfikat PTTPB nr 722),absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła czteroletni kurs terapii poznawczo–behawioralnej w Centrum Ter-cognitiva w Krakowie. Trener umiejętności psychospołecznych - absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ. Posiada kwalifikacje pedagogiczne (ukończyła Studium Pedagogiczne UJ). Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Czytaj więcej...

katarzyna.citak@terapia-poznawcza.pl

Anna Żurawska

Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie czteroletniej certyfikacji w Centrum Ter-Cognitiva w Krakowie. Przez rok dodatkowo kształciła się studiując Psychologię na Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej  i Behawioralnej.

Czytaj więcej...

anna.zurawska@terapia-poznawcza.pl

Grzegorz Marek

Absolwent psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, moduł specjalizacyjny z neuropsychologii. W trakcie 4-letniego kursu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

Czytaj więcej...

grzegorz.marek@terapia-poznawcza.pl

Marzena Trytek

Absolwentka psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia uprawniającego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Czytaj więcej...

marzena.trytek@terapia-poznawcza.pl

Józefina Sołga

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz psychoterapeuta w trakcie czteroletniej certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. W trakcie kwalifikacyjnych studiów podyplomowych z uprawnień pedagogicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej  i Behawioralnej.Czytaj więcej...

jozefina.solga@terapia-poznawcza.pl

Gabriela Zajdel

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr  Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej Uniwersytetu SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno – Behawioralnej.

Czytaj więcej...

gabriela.zajdel@terapia-poznawcza.pl

Maria Pyziak

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.  Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowała ścieżkę specjalizacyjną z psychologii zaburzeń zachowania i pomocy psychologicznej. Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Czytaj więcej...

maria.pyziak@terapia-poznawcza.pl

Jarosław Ligęza

Psycholog z piętnastoletnim doświadczeniem w pracy zawodowej, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia uprawniającego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).  Jako psychoterapeuta posiada szerokie zainteresowania kliniczne, pracuje zarówno z dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi.

Czytaj więcej...

jaroslaw.ligeza@terapia-poznawcza.pl

Mateusz Malinowski

Absolwent psychologii o specjalności kliniczno-sądowej na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Obecnie w trakcie 4-letniego kursu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Czytaj więcej...

mateusz.malinowski@terapia-poznawcza.pl

Katarzyna Bryczek

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej organizowanej przez Uniwersytet SWPS. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. (Czytaj więcej...)

katarzyna.bryczek@terapia-poznawcza.pl

Magdalena Zabiegała-Bielińska

​Trener, coach i doradca personalny. Prowadzi warsztaty i treningi umiejętnościpsychospołecznych. Specjalizuje się we wspieraniu i szkoleniu osób, które doświadczająproblemów w swoim środowisku pracy, rozpoczynają karierę zawodową albo właśnieplanują jej zmianę oraz dla osób mających trudności z powrotem na rynek pracy. W naszychGabinetach współprowadzi grupy treningowe.  Dzięki swojemu doświadczeniu w rekrutacjii pracy na stanowiskach kierowniczych czuwa nad zachowaniem maksymalnych realióww czasie ćwiczeń umiejętności dotyczących  między innymi asertywności, komunikacjii autoprezentacji podczas rozmów rekrutacyjnych czy negocjacji z szefem. Prowadzi również konsultacje indywidualne. 

Czytaj więcej...

m.bielinska@terapia-poznawcza.pl

Please reload